Παρότι, για τη φετινή χρονιά είχαν προγραμματιστεί να υλοποιηθούν δεκαπέντε (15) ανταλλαγές, δυστυχώς λόγω του Covid-19, οι περισσότερες εξ αυτών ακυρώθηκαν. Όμως, υπήρξαν και δύο συνεργασίες που όπως αναφέραμε παραπάνω, κατάφεραν παρ’όλες τις δυσκολίες να πραγματοποιηθούν. Αυτή του Ναυταθλητικού Ομίλου Ηγουμενίτσας και του ΤΙΒ Βερολίνου στο άθλημα της κωπηλασίας και η δεύτερη μεταξύ της Δύναμης ΑΣ Λάρισας και του Ασάφενμπουργκ στο άθλημα της επιτραπέζιας αντισφαίρισης.
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2021/01/Πρόγραμμα-Ελληνογερμανικών-Ανταλλαγών-Νέων-01.png)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2021/01/Πρόγραμμα-Ελληνογερμανικών-Ανταλλαγών-Νέων-02.png)
«Επιδοτήθηκε από το Ελληνογερμανικό Ίδρυμα νεολαίας»
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/07/color2_logo_light_background-1024x614.png)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2020/12/cropped-logo-1.png)