Την Παρασκευή 29/9, στο πλαίσιο του εορτασμού της “10ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού – Ευρωπαϊκή Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2023”, η ΕΘΝΟΑ συμμετείχε στην εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις της Προσχολικής Αγωγής της Σχολής Ι.Μ.Παναγιωτόπουλου.
Στην εκδήλωση συμμετείχαν ο Ολυμπιονίκης, της κωπηλασίας Νίκος Σκιαθίτης και οι βολεϊμπολίστριες της Εθνικής μας Ομάδας, Αριστέα Ντοντάι και Ασημίνα Νικολογιάννη.
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003392-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003396-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003397-768x1024.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003425-768x1024.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003427-768x1024.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003433-768x1024.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003439-768x1024.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/10/1000003387-768x1024.jpg)