![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/05/346778624_977411919951033_771403479563694529_n-1024x473.jpg)
Ευχαριστούμε θερμά την Εθνική Ολυμπιακή Ακαδημία της Ελλάδας – ΕΘΝ.Ο.Α για τη δυνατότητα που μας έδωσε να προβάλλουμε το ολυμπιακό άθλημα της κωπηλασίας μέσω του Πρόγραμματος 3η Ολυμπιακή Εβδομάδα στα Σχολεία
“Γνωρίζω τα Ολυμπιακά αθλήματα – μαθαίνω για τη βιωσιμότητα και τον υγιεινό τρόπο να ζεις”.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ, προσωπικά, στην Ντενίζ Παναγοπούλου Denise Panagopoulou για τη σπουδαία συνεργασία.