O καθηγητης κ. Κωστας Γεωργιαδης, κοσμήτορας της ΔΟΑ και μελος του ΔΣ της ΕΘΝΟΑ εκανε παρουσιαση στους συμμετεχοντες του προγραμματος, για τη σημασία της Ολυμπιακης Εκπαιδευσης και την εννοια του Ολυμπισμου.
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_5453-1.jpg)
O καθηγητης κ. Κωστας Γεωργιαδης, κοσμήτορας της ΔΟΑ και μελος του ΔΣ της ΕΘΝΟΑ εκανε παρουσιαση στους συμμετεχοντες του προγραμματος, για τη σημασία της Ολυμπιακης Εκπαιδευσης και την εννοια του Ολυμπισμου.