Το Ναυτικο Ομιλο Κωπηλασιας, επισκεφθηκαν σημερα οι μαθητες/τριες του 8ου Δημοτικου Σχολειου Ιωαννινων και μυηθηκαν στα μυστικα, του αθληματος της κωπηλασιας, απο τον Ολυμπιονικη κωπηλασιας Γιαννη Τσιλλη.
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/b6f42aa4-9b74-4c82-b19b-8c827cf79351-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/3e4cd923-98ee-4e68-849f-1ffe6ede8b8e-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/2875cdc4-9be1-42c2-a72d-80372f829f35-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/054c1783-fe0a-4283-b131-c1dbec646527-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/682e92a4-5daf-4e87-9a1c-87aac52219e2-1024x768.jpg)
![](https://hoa.org.gr/wp-content/uploads/2022/03/a4d8b4cc-d3de-4981-b818-5a311cbbaa44-1024x768.jpg)
Το Ναυτικο Ομιλο Κωπηλασιας, επισκεφθηκαν σημερα οι μαθητες/τριες του 8ου Δημοτικου Σχολειου Ιωαννινων και μυηθηκαν στα μυστικα, του αθληματος της κωπηλασιας, απο τον Ολυμπιονικη κωπηλασιας Γιαννη Τσιλλη.