Ευχαριστούμε πολύ και τα σχολεία της χώρας που έλαβαν μέρος στην Πανελλαδική Σχολική Σκυταλοδρομία
“ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥ”
η οποία πραγματοποιήθηκε από τις 29 Σεπτεμβρίου έως τις 10 Οκτωβρίου 2023 και διοργανώθηκε από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού, το ευρωπαϊκό πρόγραμμα #BEACTIVEBeActiveHellas, την Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή Hellenic Olympic Committee και την Εθνική Ολυμπιακή Ακαδημία της Ελλάδας – ΕΘΝ.Ο.Α!
Η συμμετοχή ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη
και ιδιαίτερα συγκινητική
!
Συγχαρητήρια
σε όλα τα παιδιά
και τους εκπαιδευτικούς
τους!
Οι νικητές θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού General Secretariat of Sports https://gga.gov.gr/ την Παρασκευή 24 Νοεμβρίου 2023 στις 13.00!
Stay tuned!